KOOPERATİFİMİZE KATILIN

Siz de kurulacak sosyal kooperatife ortak olarak, HALKA’nın bir parçası olmak ister misiniz? O zaman aşağıdaki kısa testimizi hemen uygulayın;

tick

18 - 45 yaş arasındayım.

tick

Girişimci ruha sahip ve beraber çalışmaya yatkın biriyim.

tick

Profesyonel temizlik sektöründe çalışmaya istekliyim.

tick

10 ay boyunca, haftada 30 saate kadar eğitimlere ve iş geliştirme faaliyetlerine katılabilirim.

tick

Ben eğitimlere katılırken ve çalışırken ailem bana her alanda destek sağlar.

GÖNÜLLÜMÜZ OLUN

Gönüllüler, yararlanıcılara canlı ve samimi bir atmosfer yaratma ve proje ekibine projenin daha etkili bir şekilde yürütülmesi konusunda destek sağlarken toplumsal fayda yaratan en önemli öznelerdir. Kurum içi operasyonlar ve proje faaliyetlerinde yardımcı olabilecek bir gönüllü ekibine sahip olmak, biz proje çalışanları ve siz gönüllüler için muazzam bir deneyim!

Proje süresince birbirimizi destekleyip güçlendireceğiz; oryantasyon programı, birlikte yaşam ve sosyal aktiviteler, kapasite güçlendirme faaliyetleri, Impact Hub Istanbul ekibi ile deneyim aktarımı toplantıları, Impact Hub Istanbul bünyesindeki diğer üyeler ile bağlantıya geçme ve gönüllülük sertifikası bu süreçte sizleri bekliyor.

Bu amaçla, aşağıda yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanızı ve ekibimize dahil olmanızı çok isteriz. Başvurular tamamlandıktan sonra sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz!
HALKA Projesinde gönüllü olmak istiyorsanız, başvuru formunu doldurabilirsiniz!