KOOPERATİFİMİZE KATILIN

Siz de HALKA’nın bir parçası olmak ister misiniz? O zaman aşağıdaki kısa testimizi hemen uygulayın;

tick

18 - 45 yaş arasındayım.

tick

Girişimci ruha sahip ve beraber çalışmaya yatkın biriyim.

tick

Profesyonel temizlik sektöründe çalışmaya istekliyim.

tick

Haftada 30 saate kadar kapasite güçlendirme faaliyetlerine katılabilir ve çalışabilirim.

tick

Ben faaliyetlere katılırken ve çalışırken ailem bana her alanda destek sağlar.

HALKA Kadınları

“Kooperatife ortak olmak beni, ailemi ve çocuklarımı güçlendirdi. Kadın ortaklarımla deneyim ve bilgi paylaşarak birbirimizi güçlendirmeye devam ediyoruz. İyi ki HALKA’nın ortağıyım. Güneşin doğuşu gibi HALKA hayatımda ışık oldu. Biz kadınlar hayatımızın renklerini; azim, kararlılık ve umutla değiştiriyoruz.”
Kariman
“İş piyasasında ve sosyal hayatta pek çok zorluk yaşadım. Kendimi geliştirmek için eğitimlere katıldım. Bu zorluklar hep devam etti ta ki bir gün gelene kadar. HALKA’’nın bir parçası olduğum günden beri gelişiyorum ve daha iyiye doğru gittiğimi görüyorum ve bunu sürdürmek için çalışıyorum.”
Meryem
“Biz kadınlar Halka Kooperatifi’nde bağımsız bir grubuz. Topluma ihtiyaç duyduğu hizmetleri sağlarken ortak sosyal, ekonomik ve kültürel amaçlarımızı gerçekleştiren profesyonel temizlik hizmeti sunan bir ekibiz. Her zaman şeffaflık, güvenilirlik, iş disiplin, kalite ve sürekli gelişim için çalışıyoruz.”
Samar
“Pek çok meslek edindirme kursuna gittim ancak bu kurslar beni çalışma hayatı ile buluşturamadı. Yaşadığım zorluklar HALKA Kooperatifi’ni bulana kadar devam etti. Farklı kültürlerden kadınlarla birlikteyiz, bir aradayız ve güçlüyüz. Adım adım başarıya ulaştık ve başarımızı sürdürüyoruz.”
Aya
“Türkiye’de yeni bir hayata başlamaya karar verdim. Bunun için kendimi geliştirdim ve çok araştırdım. Birden fazla yerde çalıştım ama aradığımı bulamadım. Halka Kooperatifi’nde bana uygun ve çalışma hakkımı garanti eden aynı zamanda sosyal ve ekonomik ihtiyaçlarımı karşıyalabildiğim bir ortam buldum. Bu sayede kendimi kanıtlayabildim ve toplumda etkili bir kadın olabildim. Güçlüyüz ve hepimiz eşitiz.”
Naval
“HALKA’ya katıldığımdan beri, birçok konu üzerine birçok alanda deneyimim arttı. Halka Kooperatifi’nde ortağım. Bu da kendime olan güvenimi artırıyor ve aynı zamanda daha çok gelişmek ve başarmak için çabalamamı sağlıyor. Hedefim işimde başarılı bir kadın olmak ve her zaman daha çok başarı elde etmek. Evet, bir enkazın altından geldim ama ne demişler “bittiğin yerde çiçek açarsın.”
Rasha
“HALKA ile yolum iş ararken buluştu. Hem çalışıp hem de kendi işimizin sahibi olabileceğimizi öğrendim ve HALKA ile hikayem başladı. Biz farklı kültürden gelen kadın arkadaşlarla birlikte çalışıyoruz ve karar alıyoruz. Gelecek için umutlu ve mutluyum.”
Fadime
“Katıldığım pek çok kursun sonunda iş aradım ama herhangi bir iş bulamadım. Farklı kültür ve deneyimlerden gelen biz HALKA Kadınları, birlikte güvenli ve güvenceli koşullarda çalışıyoruz. Uyumlu, mutlu ve birlikte güçlüyüz.”
Malak