Taşınma Öncesi/Sonrası
Temizliği

Ekibimiz taşınma öncesi ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız temizlik hizmetleri için de yanınızda. İster boşaltacağınız ister yerleşeceğiniz boş apartman dairesi veya müstakil konutta, ekibimiz ayrıntılara özen göstererek derinlemesine temizlik hizmeti sunar. En küçük ayrıntıları dahi gözden kaçırmayan ayrıldığınız mekanı da yerleşeceğiniz mekanı da pırıl pırıl teslim eder.

Diğer Hizmetlerimiz

Dezenfeksiyon
Covid Önlemleri

Halka Kooperatifi ekibinin sunduğu özenli temizlik hizmeti sayesinde çalışma alanlarınızdaki üretkenlik gözle görülür ölçüde artacak.

Ofis
Temizliği

Halka Kooperatifi ekibinin sunduğu özenli temizlik hizmeti sayesinde çalışma alanlarınızdaki üretkenlik gözle görülür ölçüde artacak.

Etkinlik Alanı
Temizliği

Profesyonel ekibimizle, küçük, orta ve büyük boyutlu etkinlikler için etkinlik öncesi, sırası ve sonrasında temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Taşınma Öncesi
Sonrası Temizlik

Halka Kooperatifi profesyonel temizlik ekibi taşınma sırasında ihtiyaç duyacağınız temizlik hizmetleri için de yanınızda.

İnşaat Sonrası
Temizlik

Ekibimiz, ev ve ofislerinizdeki tüm dekorasyon, renovasyon, tamirat-tadilat işlerinin ardından ihtiyaç duyulan temizlik işlerinde de yanınızda.

Partnerlerimiz

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası profesyonel temizlik sektörüne yönelik mesleki eğitimler sunarak destek sağlamıştır.

Genç İşi Kooperatif, sosyal kooperatifçilik alanında kapasite güçlendirme ve danışmanlık desteği sunuyor.

Proje ekibinin yönetimi, HALKA kooperatifine ise iş ve stratejik işbirlikleri geliştirme konularında danışmanlık desteği sunuyor.